Event Calendar View (1.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: First day of week
sq: Dita e parë e javës
