Event Calendar View (1.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: First day of week
sr: Први дан у недељи
