Event Calendar View (1.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: First day of week
ta: வார முதல் நாள்
