Event Calendar View (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Views
tr: Görünümler

en: List View
tr: Liste görünümü

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: First day of week
tr: Haftanın ilk günü
