Event Calendar View (1.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Views
uk: Види

en: List View
uk: Списком

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: First day of week
uk: Перший день тижня

en: No events found
uk: Події відсутні
