Event Calendar View (1.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Views
ur: ویوز

en: List View
ur: فہرست دیکھیں

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی
