Event Horizon (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Forgot password?
be: Забыліся на пароль?

en: Content
be: Змесціва

en: RSS feed
be: RSS-канал

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Menu
be: Меню

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Forum
be: Форум

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: MIME type
be: Тып MIME

en: Slate
be: Спіс

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Plum
be: Слівавы

en: Firehouse
be: Агністы дом (Firehouse)

en: Ice
be: Лёд

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: @title sub-navigation
be: Пад навігацыя @title
