Event Horizon (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Forgot password?
gl: Esqueceu o contrasinal?

en: Content
gl: Contido

en: RSS feed
gl: Canle RSS

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Path
gl: Ruta

en: Menu
gl: Menú

en: Last post
gl: Última entrada

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Up
gl: Arriba

en: By
gl: Por

en: Forum
gl: Foro

en: Close
gl: Pechar

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Slate
gl: Lousa

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Plum
gl: Cirola

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Firehouse
gl: Cuartel de bombeiros

en: Ice
gl: Xeo

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
