Event Horizon (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Forgot password?
th: ลืมรหัสผ่าน?

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Menu
th: เมนู

en: Last post
th: กระทู้ล่าสุด

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Up
th: ขึ้น

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Close
th: ปิด

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Text Formats
th: รูปแบบข้อความ

en: Primary menu
th: เมนูหลัก

en: First page
th: หน้าแรก
