Event Horizon (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Forgot password?
af: Wagwoord vergeet?

en: Content
af: Inhoud

en: RSS feed
af: RSS-voer

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Path
af: Pad

en: Last post
af: Laaste pos

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Footer
af: Onderskrif

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
