Event Horizon (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: RSS feed
ur: آر ایس ایس فیڈ

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to parent page
ur: پیرنٹ پیج پر جائیے

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Path
ur: پاتھ

en: Menu
ur: مینیو

en: Page
ur: صفحہ

en: Drupal
ur: ڈروپل

en: Forum
ur: فورم

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: MIME type
ur: MIME کی قسم
