Event Horizon (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (59 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Forgot password?
ca: Has perdut la teva contrassenya?

en: Content
ca: Contingut

en: RSS feed
ca: Canal RSS

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Path
ca: Camí

en: Menu
ca: Menú

en: Last post
ca: Darrer article

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Up
ca: Amunt

en: By
ca: Per

en: Forum
ca: Fòrum

en: Close
ca: Tanca

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: MIME type
ca: Tipus MIME

en: Content Above
ca: Abans del contingut

en: Pagination
ca: Paginació

en: Slate
ca: Pissarra

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Plum
ca: Pruna

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Firehouse
ca: Parc de bombers

en: Ice
ca: Gel

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Close message
ca: Tanca el missatge

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Powered by
ca: Funciona amb

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Loading…
ca: Carregant...

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Book outline for @book.title
ca: Esquema del llibre per @book.title

en: Book traversal links for
ca: Enllaços relacionats de

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Drupal Logo
ca: Logotip del Drupal

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Search form (narrow)
ca: Formulari de cerca (estret)

en: Search form (wide)
ca: Formulari de cerca (ample)
