Event Horizon (1.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Forgot password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը։

en: Content
hy: Պարունակություն

en: RSS feed
hy: RSS հոսքեր

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Path
hy: Ուղի

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Up
hy: Վերև

en: Forum
hy: Ֆորում

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ
