Event Horizon (1.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Footer
ps: پښۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Close
ps: تړل

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Ice
ps: یخی

en: Text Formats
ps: متن بڼې

en: First page
ps: لومړی پاڼې
