Event Horizon (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Forgot password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Content
sk: Obsah

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Path
sk: Cesta

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Up
sk: Hore

en: Forum
sk: Fórum

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku

en: Search form (narrow)
sk: Vyhľadávací formulár (úzky)

en: Search form (wide)
sk: Vyhľadávací formulár (široký)
