Event Horizon (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Forgot password?
gu: પાસવર્ડ ભૂલી ગયા?

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Help
gu: મદદ

en: Path
gu: પાથ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Up
gu: ઉપર

en: Close
gu: બંધ

en: Topics
gu: વિષયો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: MIME type
gu: MIME પ્રકાર

en: Ice
gu: બરફ
