Event Horizon (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (51 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Forgot password?
he: שכחת סיסמה?

en: Content
he: תוכן

en: RSS feed
he: מקור רסס

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Menu
he: תפריט

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Page title
he: כותרת דף

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Drupal
he: דרופל

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Custom
he: מותאם

en: Up
he: עולה

en: By
he: מאת

en: Forum
he: פורום

en: Close
he: סגירה

en: Topics
he: נושאים

en: Posts
he: הודעות

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: MIME type
he: סוג MIME

en: Content Above
he: תוכן מעל

en: Pagination
he: דפדוף

en: Slate
he: צפחה

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Plum
he: שזיף

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Firehouse
he: תחנת כיבוי אש

en: Ice
he: קרח

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: Last page
he: הדף האחרון

en: Powered by
he: מונע באמצעות

en: First page
he: דף ראשון

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
