Event Horizon (1.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Forgot password?
kn: ಪಾಸ್ ವರ್ಡ್ ಮರೆತು ಹೋಗಿದೆಯೇ?

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Last post
kn: ಕೊನೆಯ ಲೇಖನ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು
