Event Horizon (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Forgot password?
lv: Aizmirsi paroli?

en: Content
lv: Saturs

en: RSS feed
lv: RSS plūsma

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Path
lv: Ceļš

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Up
lv: Augoša

en: By
lv: Autors

en: Forum
lv: Forums

en: Close
lv: Aizvērt

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Content Above
lv: Saturs Virs

en: Slate
lv: Akmens

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Plum
lv: Plūme

en: Firehouse
lv: Ugunsdzēsības depo

en: Ice
lv: Ledus

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Search form (narrow)
lv: Meklēšanas forma (šaura)

en: Search form (wide)
lv: Meklēšanas forma (plata)
