Event Horizon (1.0.0-rc10) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Default
ar: الافتراضي

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: صندوق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: فرز حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي
