Event Horizon (1.0.0-rc10) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
