Event Horizon (1.0.0-rc10) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Apply
bg: Търси
