Event Horizon (1.0.0-rc10) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica
