Event Horizon (1.0.0-rc10) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: All
de: Alle

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Asc
de: Aufsteigend
