Event Horizon (1.0.0-rc10) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Default
es: Por defecto

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar
