Event Horizon (1.0.0-rc10) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Asc
eu: Goraka
