Event Horizon (1.0.0-rc10) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Asc
he: סדר עולה
