Event Horizon (1.0.0-rc10) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Asc
hu: Növ
