Event Horizon (1.0.0-rc10) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: All
id: Semua

en: Block
id: Blok

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Asc
id: Urutan turun
