Event Horizon (1.0.0-rc10) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
