Event Horizon (1.0.0-rc10) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica
