Event Horizon (1.0.0-rc10) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Asc
ja: 昇順
