Event Horizon (1.0.0-rc10) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar
