Event Horizon (1.0.0-rc10) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول
