Event Horizon (1.0.0-rc10) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Asc
ro: Ascendent
