Event Horizon (1.0.0-rc10) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Asc
sk: Vzostupne
