Event Horizon (1.0.0-rc10) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
