Event Horizon (1.0.0-rc10) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Asc
uk: Зрост
