Event Horizon (1.0.0-rc11) - en to az translation catalogue (66 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: RSS feed
az: RSS

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Path
az: Yol

en: Menu
az: Menyu

en: All
az: Hammısı

en: Last post
az: Son post

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Up
az: Yuxarı

en: Desc
az: azaldın

en: By
az: Tərəfindən

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: MIME type
az: MIME növü

en: Content Above
az: Əvvəlki Kontent

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Slate
az: Şifer

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Firehouse
az: Yanğın evi

en: Ice
az: Buz

en: Text Formats
az: Mətn Formatları

en: Close message
az: Mesajı bağlayın

en: Last page
az: Son səhifə

en: Powered by
az: Tərəfindən

en: Primary menu
az: Əsas menyu

en: Loading…
az: Yüklənir...

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: Book outline for @book.title
az: @book.title üçün kitab kontur

en: Book traversal links for
az: Kitab keçidləri üçün

en: First page
az: Birinci səhifə

en: Drupal Logo
az: Drupal Loqosu

en: Primary admin actions
az: Əsas admin hərəkətləri

en: User account menu
az: İstifadəçi hesabı menyusu

en: Go to page @key
az: @key səhifəsinə keçin

en: Tabs display toggle
az: Nişanlar ekran keçidi

en: Search form (narrow)
az: Axtarış forması (dar)

en: Search form (wide)
az: Axtarış forması (geniş)

en: @title sub-navigation
az: @title alt naviqasiyası
