Event Horizon (1.0.0-rc11) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Forgot password?
ka: დაგავიწყდათ პაროლი?

en: Content
ka: კონტენტი

en: RSS feed
ka: RSS წყარო

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Path
ka: გზა

en: Menu
ka: მენიუ

en: All
ka: ყველა

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Posts
ka: პოსტები

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: MIME type
ka: MIME ტიპი

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
