Event Horizon (1.0.0-rc11) - en to ku translation catalogue (34 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Forgot password?
ku: وشه‌ی نهێنیت بیرکردووه‌؟

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: RSS feed
ku: ڕاگەیەنەری RSS

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Menu
ku: پێڕست

en: All
ku: هەموو

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Up
ku: سەرەوە

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Slate
ku: بەردەڕەش

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Plum
ku: هەڵووژە

en: Firehouse
ku: بنکەی ئاگرکوژێنەوە

en: Ice
ku: بەفر

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
