Event Horizon (1.0.0-rc11) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: RSS feed
sq: Burimi RSS

en: Reset
sq: Rifillo

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Menu
sq: Menuja

en: All
sq: Të gjitha

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Forum
sq: Forumi

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
