Event Horizon (1.0.0-rc11) - en to vi translation catalogue (41 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Forgot password?
vi: Quên mật khẩu?

en: Content
vi: Nội dung

en: RSS feed
vi: Nguồn RSS

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to parent page
vi: Đến trang cha

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Default
vi: Mặc định

en: Path
vi: Đường dẫn

en: All
vi: Tất cả

en: Last post
vi: Bài gửi cuối

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Block
vi: Khối

en: Page
vi: Trang

en: Footer
vi: Phần chân

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Up
vi: Lên

en: Desc
vi: Giảm dần

en: By
vi: Bởi

en: Forum
vi: Diễn đàn

en: Close
vi: Đóng

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Topics
vi: Chủ đề

en: Posts
vi: Số bài gửi

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: MIME type
vi: Loại MIME

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Previous page
vi: Trang trước

en: Text Formats
vi: Các định dạng văn bản

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Loading…
vi: Đang nạp…
