Event Horizon (1.0.0-rc12) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Default
am: ነባሪ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Footer
am: ግርጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: Close
am: ዝጋ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: MIME type
am: ሚሜ አይነት
