Event Horizon (1.0.0-rc12) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Forgot password?
bs: Zaboravili lozinku?

en: Content
bs: Sadržaj

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Path
bs: Putanja

en: Menu
bs: Meni

en: All
bs: Sve

en: Last post
bs: Zadnji post

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Up
bs: Gore

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Topics
bs: Teme

en: Posts
bs: Postovi

en: Apply
bs: Primjeni

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
