Event Horizon (1.0.0-rc12) - en to el translation catalogue (39 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Path
el: Διαδρομή

en: Menu
el: Μενού

en: All
el: Όλες

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Up
el: Επάνω

en: Desc
el: Φθί

en: By
el: Από

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: MIME type
el: MIME τύπος

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Text Formats
el: Μορφότυποι κειμένου

en: Asc
el: Αύξ

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: Book outline for @book.title
el: Book outline για το @book.title
