Event Horizon (1.0.0-rc12) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Forgot password?
et: Unustasid parooli?

en: Content
et: Sisu

en: Reset
et: Tühista

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Default
et: Vaikimisi

en: Path
et: Tee

en: Menu
et: Menüü

en: All
et: Kõik

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Up
et: Üles

en: Desc
et: Kahanev

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Close
et: Sulge

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Apply
et: Rakenda

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Slate
et: Paekivi hall

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Plum
et: Ploomililla

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Firehouse
et: Tuletõrje

en: Ice
et: Jää

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Asc
et: Kasvav

en: Last page
et: Viimane leht

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Loading…
et: Laen...

en: First page
et: Esimene leht
