Event Horizon (1.0.0-rc12) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Reset
is: Tómstilla

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to parent page
is: Far til omanfyri liggjandi síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Default
is: Standard

en: Path
is: Leið

en: Menu
is: Valmynd

en: All
is: Øll

en: Last post
is: Seinasti postur

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Footer
is: Síðufótur

en: Custom
is: Sergjørt

en: Topics
is: Evni

en: Posts
is: Postar

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
