Event Horizon (1.0.0-rc12) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Asc
ht: Mont
