Event Horizon (1.0.0-rc12) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Reset
jv: Baléknā

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Default
jv: Gawan

en: All
jv: Kabèh

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Custom
jv: Kostum

en: Up
jv: Munggah

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Firehouse
jv: Omah kobaran (Firehouse)

en: Ice
jv: Es (Ice)

en: Text Formats
jv: Format tèks

en: Asc
jv: Urut Maju
